Home  / Wikipad Gaming Tablet
 

Wikipad Gaming Tablet

Kód: 1030455
Výrobce: Wikipad
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
2 749,- bez DPH
1 499,- s DPH
1 239,- bez DPH
 
 

Parametry produktu Wikipad Gaming Tablet

Procesor nVidia Tegra 3 1.3 GHz
Operační paměť 1024 MB
Pevný disk 16 GB
Displej 7" LCD WXGA s rozlišením 1 280 x 800
Barva Černá
Operační systém Android 4.1 Jelly Bean
Rozhraní 1xMicroUSB, 1xMicroHDMI
Výbava Webkamera, WiFi, bluetooth, GPS
Typ karty MicroSD

Podrobný popis

Napájecí adaptér tohoto zařízení disponuje cizí koncovkou určenou pro Anglii.
Naše balení produktu je doplněno o redukci pro kompatibilitu se zásuvkami v ČR.Vyměnitelný ovladač
Představujeme Vám univerzální herní tablet, který Vám díky svému přídavnému ovladači nabídne nevšední zážitky. Dovolí Vám hrát Vaše oblíbené hry způsobem, jaký jste nebyli doposud zvyklí. Ovladač nabízí vybavení konzolové ovladače, tj. D-Pad, tlačítka A, B, X, Y a dva analogové joysticky. Dá Vám tedy vše, co potřebujete k tomu nejlepšímu konzolovému zážitku.

Vysoký herní výkon
Wikipad pracuje se čtyřjádrovými procesory společnosti nVidia Tegra 3. Ten Vám se spolu s operační pamětí DDR3 poskytne dostatečný herní výkon pro Váš tablet.

Upgradovatelné uložiště
Tablet Vám v základu poskytne uložiště o velikosti 16 GB. Ovšem tímto to nekončí. Jednoduše si budete moci rozšířit velikost paměti až o 32 GB, a to pomocí paměťových karet micro SD.

Luxusní IPS displej
Parádní multidotykový displej s úhlopříčkou 7“ a rozlišením 1280 x 800 pracuje s technologii IPS. Poskytne Vám lepší pozorovací úhly a plné, ostré barvy. Budete si tak moci vychutnat sledování filmů a hraní her v prvotřídní kvalitě, se kterou počítáte.

Android 4.1
K čemu by byl tablet, pokud byste se mohli ihned dostat k Vašemu žádanému obsahu. S operačním systémem Andorid 4.1 a Google Play budete mít k dispozici téměř neomezené množství aplikací, her, hudby a filmů. Vše k dispozici jen po pár dotecích na displeji. Navíc nemusíte být omezeni pouze na Google play.