Home  / Polaroid Topaz PRW45M5 Silver
 

Polaroid Topaz PRW45M5 Silver

Kód: 928311
Výrobce: Polaroid
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
5 169,- bez DPH
1 499,- s DPH
1 239,- bez DPH
 
 

Parametry produktu Polaroid Topaz PRW45M5 Silver

Typ SIM MiniSIM
Procesor ARM Cortex A7 Quad Core 1.2 GHz
Operační paměť 512 MB
Vnitřní paměť 4000
Displej 4.5" LCD qHD s rozlišením 960 x 540
Barva Stříbrná
Hmotnost 150
Operační systém Android 4.2 Jelly Bean
Rozhraní 1xJack 3.5mm, 1xMikroUSB
Výbava Blesk, bluetooth, čelní kamera, DualSIM, fotoaparát, GPS, 3G, WiFi
Typ karty až 32 GB MicroSD/MicroSDHC
Rozlišení videa HD s rozlišením 1 280 x 720
Rozlišení fotek 8
Baterie Li-Ion 1750 mAh

Podrobný popis

Představujeme Vám zajímavý a elegantní chytrý telefon od společnosti Polariod, která byla založena již v roce 1937. Je nejznámnější svými instatními fotoaparáty a filmy, které se dostaly na trh v roce 1948. Společnost se snaží dále své znalosti inovovat a prohlubovat. Tyto zkušenosti nadále přenáší na nové moderní technologie (chytré telefony, kamery, hodinky a jiná zažízení).

 

BALENÍ OBSAHUJE MOBILNÍ TELEFON A CHYTRÉ HODINKY

Vzhled a parametry
Elegantní provedení a lesklý povrch vypadá velmi luxusně. Určitě zaujmete Vaše okolí. Přední strana působí ladně. Zde naleznete tři funkční tlačítka sloužící k ovládání základních funkcí telefonu. Polaroid má 4.5“ dotykový displej s rozlišením 540 x 960 pixelů. Celý přístroj pohání procesor Quad Core ARM Cortex A7 s frekvencí 1.2 GHz. Jedná se o velmi svižný chytrý telefon, který si hravě poradí s jakoukoliv aplikací či hrou.

Operační systém
Tento chytrý telefon pohání systém Android. Pomocí „Google Marketu“ si můžete rozšířit a vylepšit funkčnost celého telefonu o spoustu nových aplikací. Polaroid získá nové rozměry používání a bude Vám věrným společníkem na cestě za zábavou.

Zachytit každý okamžik
V telefonu se nachází dvě kamery. Přední kamera má rozlišení 0.3 MP, ta slouží hlavně pro různé „selfie“ obrázky či pro příjem videohovorů. Zadní kamera má rozlišení 8 MP, což je naprosto dostačující pro Vaše unikátní fotografie a zachycení Vašich zážitků např. z dovolené.

Zajímavé funkce
Samozřejmostí je GPS, FM rádio a možnost přehrávání hudby v různých formátech. Důležitou součástí každého telefonu je Wi-Fi či Bluetooth, které zde také nechybí.   

Chytré hodinky Pwatch
Součástí telefonu jsou i tyto chytré hodinky, které jsou velmi praktické. Hodinky mají velmi citlivý  dotykový displej. Ovládání je velmi jednoduché a pomůžou Vám ve spoustě situací. Pwatch jsou propojeny s Vaším chytrým telefonem Polariod pomocí Bluetooth. Můžete jednoduše přijímat SMS zprávy, zmeškaná volání, emaily nebo např. notifikace z Vašeho kalendáře. Už nikdy nepromeškáte žádnou schůzku. Pomocí hodinek můžete měřit i Vaši fyzickou aktivitu díky pedometru, který Vám ukáže počet kroků, které ujdete za daný den. 


Fotografie