Home  / Panasonic Toughbook CF-D1
 

Panasonic Toughbook CF-D1

Panasonic Toughbook CF-D1
 
Kód: 1019762
Výrobce: Panasonic
Záruka: 12 měsíců
Dostupnost: skladem
37 700,- bez DPH
19 999,- s DPH
16 528,- bez DPH
 
 

Parametry produktu Panasonic Toughbook CF-D1

Procesor Intel Core i5 2520M 2.5 GHz Sandy Bridge
Operační paměť 4096 MB
Pevný disk 256 GB SSD
Displej 13.3" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768
Barva Černá
Operační systém Windows 7 Professional
Rozhraní 3xUSB 2.0
Výbava WiFi

Podrobný popis

 

Panasonic Toughbook CF-D1
Jedná se o jedinečný nástroj, který změní způsob Vaší práci v oblasti diagnostiky ať už v dílně nebo v terénu. Výkonný stroj ve velmi odolném těle. S odolností vůči vodě, prachu nebo pádu a dobrou výdrží baterie se stane tento tablet dokonalým pomocníkem v diagnostice v automobilovém průmyslu, stavebních a důlních strojů nebo zemědělských a manipulačních strojů.

Prvotřídní výkon
Tablety Panasonic Toughbook CF-D1 jsou schopny splnit veškeré Vaše požadavky a úkoly, se kterými je možně se setkat během náročného pracovního dne. Pro tyto účely pracuje zařízení s procesory Intel® Core™ druhé generace, operační paměť DDR3 o velikosti 4 GB a operačním systémem Windows® 7 Professional. Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru. V tomto případě jsou tablety vybaveny rychlými SSD o kapacitě 256 GB.

Čitelnost je základ
Zařízení je vybaveno 13.3“ IPS displejem s HD rozlišením (1366 x 768), vše pro snadnou práci v diagnostických programech, zobrazování schémat a návrhů v reálném čase. Displej byl vytvořen tak, aby byl jasně zřetelný a čitelný jak uvnitř budovy, tak i při jasném slunečním světle. Dotyková obrazovka Vám umožní zadávání potřebných příkazů pomocí pera, prstů, a to klidně i v rukavicích. Veškeré tyto vlastnosti dávají možnost pracovat s Panasonic Toughbook CF-D1 kdekoliv a kdykoliv.

Maximální možnosti sdílení a připojení
Panasonic Toughbook CF-D1 je vybaven Wi-Fi adaptérem pro snadnou aktualizaci a sdíleni Vašich dat. Další nedílnou součásti je integrovaná čtečka karet, který rozšiřuje obzory v možnostech práci s daty. Samozřejmostí je poté dostatek USB rozhraní pro připojení potřebných nástrojů nebo periferií. Dalším důležitým doplňkem je možnost připojení tabletu k síti LAN.