Home  / HP ZBook 15 Mobile Workstation
 

HP ZBook 15 Mobile Workstation

HP ZBook 15 Mobile Workstation
 
Kód: 1015374
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
Dostupnost: skladem
49 503,- bez DPH
18 999,- s DPH
15 702,- bez DPH
 
 

Parametry produktu HP ZBook 15 Mobile Workstation

Procesor Intel Core i7 4800MQ 2.7 GHz Haswell
Grafická karta nVidia Quadro K2100M 2048 MB
Operační paměť 16384 MB DDR3
Pevný disk 256 GB SSD
Optická mechanika -
Displej 15.6" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - matný
Barva Černá
Operační systém Windows 7 Professional
Rozhraní 1xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN
Výbava Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, 3G modem, čtečka karet, numerická klávesnice

Podrobný popis

 

Mobilní pracovní stanice HP
Buďte produktivní v kanceláři i na cestách. Využijte velký výpočetní výkon a výkonnou grafiku, jednoduchou škálovatelnost a nesmírně rychlé možnosti připojení notebooku HP ZBook 15, jež potřebujete k pracovním výkonům a kreativní spolupráci.

 

Pracujte chytře
Pracujte kdekoli a buďte si jisti, že potřebný výkon budete mít neustále na dosah ruky. ZBook 15 je všestranná mobilní pracovní stanice se systémem Windows 7 Pro, procesory Intel® Core™ i7, profesionálními grafickými kartami a dlouhou životností baterie.

Grafická karta optimalizovaná pro pracovní stanice
Spouštějte stejně náročné profesionální aplikace jako na stolních pracovních stanicích, aniž byste pocítili pokles výkonu. Volitelné grafické karty NVIDIA® Quadro® mají certifikaci ISV a jsou vybaveny grafickým procesorem s velkou pamětí a šířkou pásma.

 

Profesionální vzhled
Při nošení notebooku HP ZBook 15 budete vypadat stylově a důvěryhodně. Udržujte si profesionální vzhled v kanceláři, na schůzkách s klienty i na cestách, aniž by nějak utrpěla odolnost lehkého šasi notebooku.

Spolehlivé řešení
Nemějte obavy z nečekaných překvapení – počítač ZBook 15 má certifikace ISV a absolvoval 115 000 hodin komplexního testování HP. Pro zabezpečení přístupu určitě oceníte čtečku otisků prstů.

   

Přizpůsobte počítač svým potřebám
Přizpůsobte si notebook HP ZBook 15 podle svých požadavků. Pro vaše data je připraven super rychlé SSD s kapacitou 256 GB, navíc máte možnost rozšířit velikost disku a to díky možnosti připojení dalších disků. V kombinaci s možnosti rozšíření operační pamět až 32 GB budete mít velké soubory neustále po ruce bez kompromisů v oblasti výkonu.

Nastavte novou výkonnostní křivku pro svou pracovní stanici ZBook 15
Zpracovávejte velké soubory, zkraťte pracovní dobu a zvyšte výkonnost pomocí jednotky HP Z Turbo.

Dokonalá konektivita
Rychle se připojte pomocí trojici portů USB 3.0 a zvyšte svou produktivitu díky vysokorychlostnímu rozhraní Thunderbolt™ 2 při práci s počítačem ZBook 15. K dispozici máte samozřejmě rozhraní VGA a také DisplayPort.

Pracujte prakticky odkudkoli
Prostřednictvím softwaru HP Remote Graphics Software můžete přistupovat a sdílet své grafické aplikace na bázi pracovní stanice nebo serveru z jakéhokoli počítače, tenkého klienta nebo tabletu se systémem Windows.

 

Fotografie