Home  / HP Spectre Pro 13 G1
 

HP Spectre Pro 13 G1

HP Spectre Pro 13 G1
 
Kód: 1039235
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
35 446,- bez DPH
31 999,- s DPH
26 445,- bez DPH
 
 

Parametry produktu HP Spectre Pro 13 G1

Procesor Intel Core i7 6500U 2.5 GHz Skylake
Grafická karta Intel HD Graphics 520
Operační paměť 8192 MB DDR3
Pevný disk 512 GB SSD
Optická mechanika -
Displej 13.3" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - lesklý
Barva Černá
Operační systém Windows 10 Pro
Rozhraní -
Výbava Webkamera, WiFi

Podrobný popis

HP Spectre 13 – Nejtenčí notebook, jaký byl kdy vytvořen

Jde o design a technologii, která se dostala na naprosto novou úroveň. Kvalitní díly a mistrovská práce dohromady pomohli stvořit dílo jako nikdy předtím. S dech-beroucí kompozicí, která je 10.4 mm tenká a s výkonem Intel® Core™ i5 nebo i7, je tento notebook naprosto neodolatelný.

Špičková zpracování
Detaily dělají rozdíl. Karbonová vlákna a hliníkové zpracování dávají tomuto zařízení vzhled a pocit čistého luxusu. Dvou-barevné provedení částí s barvou mědi je příklad čiré nádhery a kontrastu. Od jednoho kraje k druhému se nachází odolný displej i proti škrábancům při zpracování Corning® Gorilla® Glass.

Víc výkonu v každém milimetru
Unikátní přístup k chlazení a tím i skvělý výkon Intel® Core™ procesorů. Vybavit se s tak tenkým a výkonným zařízením, vyžaduje zvláštní přístup k chlazení. Zlom přichází prostřednictvím hyperbarické, chladící technologii od společnosti Intel®, která se místo obvyklého odsávání horkého vzduchu uvnitř - ven, snaží aktivně nasávat chladný vzduch dovnitř. Díky tomu je možné využít výkonnější procesor, aniž by došlo k přehřátí. V kombinaci s dynamickým nastavení výkonu, které upraví zatížení zařízení dle Vaší práce, zůstává tento notebook chladný i na špičce výkonu.

Mistrovský kousek, který probudí Vaše smysly

  • HP Audio Boost – Tato funkce Vám poskytne maximální hlasitost, kterou potřebujete k dosažení toho nejlepšího zážitku z hudby či filmu spolu s vynikajícím, čistějším a dynamickým zvukem.
  • Více jak 9 hodin výdrže baterie – HP Spectre notebook je jeden z prvních, zahrnující hybridní baterii. Čtyři hranolové články baterie jsou rozprostřeny napříč zařízením, aby se tak zvýšila kapacita baterie v tak ultra tenkém designu. Můžete tak pracovat mnohem déle, na jedno nabití (dle konfigurace a způsobu užití).

  • Full HD IPS Display – Ponořte se do živého obrazu Full HD IPS displeje. Ostrý obraz a ultra-široké pozorovací úhly Vám zaručí, že už nikdy nepřijdete o žádný detail.
  • Bang & Olufsen AudioDvojité reproduktory a zvuk speciálně upravený experty z Bang & Olufsen probouzí zábavu k životu se zvukem, který pocítíte. Probuďte své smysly se zvukem upraveným k dokonalosti.

Fotografie