Home  / Archos Arnova 7K G3
 

Archos Arnova 7K G3

Kód: 1004309
Výrobce: Arnova
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
1 564,- bez DPH
999,- s DPH
826,- bez DPH
 
 

Parametry produktu Archos Arnova 7K G3

Procesor ARM Cortex A8 1.0 GHz
Operační paměť 1024 MB
Pevný disk 4 GB
Displej 7" LCD WVGA s rozlišením 800 x 480
Barva bílá
Operační systém Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Rozhraní 1xMiniHDMI, 1xMicroUSB
Výbava Webkamera, fotoaparát, WiFi
Typ karty MicroSD/MicroSDHC

Podrobný popis

Díky procesoru Cortex A8 1.0 GHz a 1 GB operační pamětí běží Arnova 7 G3 na systému Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Tato kombinace výkonného hardwaru a intuitivního softwaru znamená, že tablet Vám dovolí využívat všechny jeho možnosti a funkce, ať už je to brouzdání na internetu, sledování videí, práce s aplikacemi nebo hraní her, které Vám jsou díky Androidu k dispozici.

Tablet nabízí ostrý 7“ displej s rozlišením 800 x 480, díky tomu se hodí pro aplikace, procházení webu a sledování videí. Navíc díky jeho kompaktnímu tělu se snadno vejde do kalhot nebo kapsy u saka, takže si jej můžete vzít téměř kamkoliv.

Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich je mobilní operační systém od společnosti Google™. Díky němu Vám tablet nabídne uživatelsky přivětíme prostředí. Snadné přepínání mezi aplikacemi pouhým pohybem prstu a zavírání těch, které již nepotřebuje s jednoduchým přejetím prstu. Tablet Vám společně s Androidem dokonce dovolí mít otevřeno několik webových stránek nebo videí najednou, Arnova 7 G3 to hladce zvládne.

Tablet obsahuje již celou řadu přeinstalovaných aplikací, takže jej můžete používat hned po vybalení z krabice. Ale díky AppsLib aplikaci dostanete přístup k tisícům aplikacím jak placeným, tak zdarma, které si můžete jednoduše stáhnou a budou Vám ihned k dispozici. Ať už jde o hry, zprávy, sociální sítě nebo nástroje pro zvýšení produktivity, tento tablet Vám otevře svět aplikací pro Vás. Navíc s integrovanou čtečkou karet můžete snadno přenášet soubory z a do tabletu.

Arnova 7 G3 je dokonalý produkt pro práci s internetem prostřednictví WiFi. Široký obraz zajistí, aby nebylo nutné zmenšovat obraz pro zobrazení celé webové stránky. Přes sociální a chatové aplikace snadno zůstanete v kontaktu se svými přáteli a rodinou. Můžete dokonce použít i videochat díky přední kameře. Tablet zvládá většinu nejznámějších formátu videí, audia a fotografií.

Fotografie