Home  / Archos 5 Internet tablet 250 GB
 

Archos 5 Internet tablet 250 GB

Kód: 975973
Výrobce: Archos
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
1 333,- s DPH
1 102,- bez DPH
 
 

Parametry produktu Archos 5 Internet tablet 250 GB

Procesor ARM Cortex A8 0.6 GHz
Operační paměť 128 MB
Pevný disk 250 GB
Displej 5" LCD WVGA s rozlišením 800 x 480
Barva Černá
Operační systém Linux
Rozhraní -
Výbava WiFi

Podrobný popis

ARCHOS, je oceněván pro jeho neustálé inovace technologií a vedení v přenosných přehrávačích a médiích a nyní zavádí novou koncepci: Internet Media Tablet. ARCHOS 5 je vlajkovou lodí nové řady, přináší zákazníkovi nový způsob, jak si užíz internetu, médií a TV v kapesním zařízení.

 

Webové surfování na dlani
Se svými zabudovanými schopnostmi se váš Internet Media Tablet stává dokonalým nástrojem, jak surfovat po webu. Na obrazovce s ostrým a vysokým rozlišením vám umožní navigaci bez námahy, stejně jako byste byly na počítači.
Procházení se stává téměř dokonalým s procesorem ARM ® Cortex™ a grafickou podporou Adobe Flash™ 9. Surfování na kapesním zařízení nebylo nikdy tak rychle a plynulé. Plná e-mailové aplikace umožňuje číst, psát, stahovat a posílat přílohy, a spravovat své kontakty.

Celá vaše digitální knihovna v tenkém tablet
ARCHOS 5 se vyznačuje velmi vysokou kapacitou interního pevného disku s kapacitou 250 GB, v tenkém a elegantním krytem. Můžete tak stáhnout obrovské množství skladeb a videí z vašeho jedinečného výběru. Můžete přehrávat filmy ve vysokém rozlišení a kvalitě DVD pro nejbohatší mediální zážitek na cestách.

Plná prohlížení webových stránek
S šířkou 800 pixelů rozlišení a 5" obrazkovou, můžete procházet web v plné šíři, stejně jako na počítači. Není třeba nic zvětšovat a zmenšovat, webové stránky jsou plně zobrazeny na obrazovce.

Fotografie