Home  / Archos 5 Internet tablet 250 GB
 

Archos 5 Internet tablet 250 GB

Kód: 975973
Výrobce: Archos
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
999,- s DPH
826,- bez DPH
 
 

Parametry produktu Archos 5 Internet tablet 250 GB

Procesor ARM Cortex A8 0.6 GHz
Operační paměť 128 MB
Pevný disk 250 GB
Displej 5" LCD WVGA s rozlišením 800 x 480
Barva Černá
Operační systém Linux
Rozhraní -
Výbava WiFi
Typ karty bez podpory paměťových karet

Podrobný popis

ARCHOS je oceňován pro jeho neustálé inovace technologií a vedení v přenosných přehrávačích a médiích a nyní zavádí novou koncepci: Media Tablet. ARCHOS 5 je vlajkovou lodí nové řady, přináší zákazníkovi nový způsob, jak si užít surfování internetu, poslouchání oblíbené hudby a sledování oblíbených videí v malém kapesním zařízení.

Webové surfování na dlani
Se svými zabudovanými schopnostmi se váš tablet stává dokonalým nástrojem, jak surfovat po webu. Na obrazovce s ostrým a vysokým rozlišením vám umožní navigaci bez jakékoliv námahy, stejně jako byste byly na počítači.
Procházení se stává téměř dokonalým s procesorem ARM ® Cortex™ a grafickou podporou Adobe Flash™ 9. Surfování na kapesním zařízení nebylo nikdy tak rychle a plynulé. Plná e-mailové aplikace umožňuje číst, psát, stahovat a posílat přílohy, a spravovat své kontakty.

 

Všechna vaše data v malém přenosném tabletu
ARCHOS 5 se vyznačuje velmi vysokou kapacitou interního disku s kapacitou 250 GB, a to vše v tenkém a elegantním designu. Můžete tak stáhnout obrovské množství skladeb a videí dle vašeho jedinečného výběru. Můžete přehrávat filmy ve vysokém rozlišení a kvalitě dosahující DVD pro nejbohatší mediální zážitek na cestách.

 

Snadné procházení vašich oblíbených webů
S 5" displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů můžete procházet web v plné šíři, stejně jako na počítači. Není třeba nic zvětšovat a zmenšovat, webové stránky se sami přispůsobí vaší obrazovce.

 

Fotografie